|
Stanislav Chudík

Malý futbal a Niké spojili svoje cesty

Interliga Sereď

Slovenský zväz malého futbalu a stávková spoločnosť Niké podpísali dohodu o spoločnej spolupráci. Zmluva je podpísaná na dva roky s možnou ročnou opciou.

Prezident Slovenského zväzu malého futbalu Peter Králik: „Verím, že tento krok si budeme pamätať veľmi dlho. Spoločnosť Niké sa stáva generálnym partnerom slovenskej reprezentácie v malom futbale. Som rád, že po tých dlhých rokovaniach, ktoré trvali takmer rok z rôznych dôvodov. Je to bezpochyby jeden z najvýznamnejších míľnikov . Sľubujeme si od tejto spolupráce zvýšenie popularity. Ďakujeme Niké za prejavenú dôveru a pevne verím v úspešnú spoluprácu.“

Výkonný riaditeľ Niké Roman Berger: „Niké a Slovenský zväz malého futbalu spájajú určité veci. V prvom rade je to veľkosť. Niké je najväčšia stávková spoločnosť a Slovenský zväz malého futbalu je obrovský. Má viac ako 8 tisíc členov a 572 klubov. Takže je to veľký športový zväz. Druhý bod, ktorý je najvýznamnejší pre mňa, je ten, že malý futbal vnímam ako partiu nadšencov, ktorí robia niečo zo srdca a to na všetkých úrovniach. Keď si vezmeme, že sa Slovensko na Majstrovstvách sveta v Perthe dostalo do štvrťfinále a tesne prehralo s Brazíliou, za tým musí byť nie len kvalita ale aj nadšenie. To tretie čo nás spája, je Ladislav Borbély, ktorý je hlavným trénerom reprezentácie. Je tu teda veľa priesečníkov, ktoré budú viesť k zaujímavej spolupráci.


submenu

Tabuľka

Sereď (SER) Interliga
# Tím Z Skóre Body
1. KLA Kladivári 2 11:2 6
2. LEG Légia 2 5:3 4
3. AZB Azbest 2 7:8 3
4. RUS Rusi 2 11:6 3
5. RIO Vamos Rio 2 6:6 3
6. MAA Maaskantje 2 5:5 2
7. YB Young boys 2 4:7 1
8. ATL Atletico 2 3:15 0

štatistiky

Sereď (SER) Interliga
1. MAA David Komačka 4 Gólov
2. KLA Michal Spacil 4 Gólov
3. RUS Thomas Kotlár 4 Gólov
4. RIO Kamil Grivalsky 3 Gólov
5. RUS Vojtech Pilo 3 Gólov
6. RUS Ján Mihok 3 Gólov
7. RIO Dávid Horváth 2 Gólov