|
Stanislav Chudík

Malý futbal a Niké spojili svoje cesty

Interliga Sereď

Slovenský zväz malého futbalu a stávková spoločnosť Niké podpísali dohodu o spoločnej spolupráci. Zmluva je podpísaná na dva roky s možnou ročnou opciou.

Prezident Slovenského zväzu malého futbalu Peter Králik: „Verím, že tento krok si budeme pamätať veľmi dlho. Spoločnosť Niké sa stáva generálnym partnerom slovenskej reprezentácie v malom futbale. Som rád, že po tých dlhých rokovaniach, ktoré trvali takmer rok z rôznych dôvodov. Je to bezpochyby jeden z najvýznamnejších míľnikov . Sľubujeme si od tejto spolupráce zvýšenie popularity. Ďakujeme Niké za prejavenú dôveru a pevne verím v úspešnú spoluprácu.“

Výkonný riaditeľ Niké Roman Berger: „Niké a Slovenský zväz malého futbalu spájajú určité veci. V prvom rade je to veľkosť. Niké je najväčšia stávková spoločnosť a Slovenský zväz malého futbalu je obrovský. Má viac ako 8 tisíc členov a 572 klubov. Takže je to veľký športový zväz. Druhý bod, ktorý je najvýznamnejší pre mňa, je ten, že malý futbal vnímam ako partiu nadšencov, ktorí robia niečo zo srdca a to na všetkých úrovniach. Keď si vezmeme, že sa Slovensko na Majstrovstvách sveta v Perthe dostalo do štvrťfinále a tesne prehralo s Brazíliou, za tým musí byť nie len kvalita ale aj nadšenie. To tretie čo nás spája, je Ladislav Borbély, ktorý je hlavným trénerom reprezentácie. Je tu teda veľa priesečníkov, ktoré budú viesť k zaujímavej spolupráci.


submenu

Tabuľka

Sereď (SER) Interliga
# Tím Z Skóre Body
1. ATL Atletico 0 0:0 0
2. AZB Azbest 0 0:0 0
3. KLA Kladivári 0 0:0 0
4. LEG Légia 0 0:0 0
5. RIO Vamos Rio 0 0:0 0
6. MAA Maaskantje 0 0:0 0
7. LEA Lear 0 0:0 0

štatistiky

Sereď (SER) Interliga
1. ATL Leoš Šmátrala 0 Gólov
2. ATL Tomáš Drechsler 0 Gólov
3. ATL Roman Vido 0 Gólov
4. AZB Peter Ivanička 0 Gólov
5. AZB Tomáš Žákovič 0 Gólov
6. AZB Peter Ryšavý 0 Gólov
7. AZB Radovan Bachraty 0 Gólov